Caracteristici generale
| Serie | Solo |
| Culoare carcasă | wenge |
| Culoare fațadă | alb |
| Material | LPAL |
| Lățime | 160 cm |
| Adâncime | 21.6 cm |
| înălțime | 20 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | SV-Мебель |
| Cod EAN | 2009020012954 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete SV-Мебель Соло Alb/Wenge sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.