Caracteristici generale
| Consum energetic maxim | 2000 W |
| Putere aspirare | 500 W |
| Capacitate recipient | 3 litri |
| Colectare praf | container |
| Control de putere | pe corp |
| Tub | telescopic |
| Culoare | roşu |
| Altele | 2x filtre HEPA ,
3 duze |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7.49 kg |
| Producător | Vesta |
| Cod EAN | 2099925701305, 4848000001841 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator cu curăţare uscată Vesta VCC-7202E Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.