Caracteristici generale
| Tipul de produs | stewpot |
| Diametru | 14 cm |
| Capacitate | 0.5 l |
| Capac in set | da |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Material | oțel |
| înălțime | 40 mm |
| Dimensiune | 14х4 cm |
| Material de mânerul | inox |
| Spălare în mașina de vase | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.69 kg |
| Producător | Korkmaz |
| Cod EAN | 8691607015003 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Korkmaz Minika A1500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.