| Capacitate | 5 l |
| Diametru | 20 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Tip de acoperire interioară | mineral |
| Material de capac | aluminiu |
| Mîniere din | inox |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 1.2 kg |
| Înălțimea | 21 cm |
| Culoarea | cupru |
| Producător | Pensofal |









