Caracteristici generale
| Capacitate | 4.2 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Tip de acoperire interioară | marmură |
| Material de capac | sticlă |
| Mîniere din | bachelit |
| Tip de încălzire | universal |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 3 kg |
| Înălțimea | 12 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Berlinger Haus BH-1257 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.