| Tip | semiautomata |
| Cafea folosit | cafea boabe , cafea măcinată |
| Puterea generală | 2900 W |
| Volumul rezervorului de apă | 6 l |
| Cappuccinator | da |
| Cantitate reglabilă de cafea | da |
| Putere reglabilă a cafelei | da |
| Controlul temperaturii | da |
| Picioare cauciucate | da |
| Culoare | oțel inoxidabil , negru |
| Material | oțel inoxidabil , plastic |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 538х569х496 mm |
| Greutate | 48 kg |
| Țara producătorului | Italia |
| Producător | Astoria Forma |



