Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 1 kg/min |
| Putere nominală | 800 W |
| Putere maximă | 1200 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Diametru gaura | 3/5/7 mm |
| Accesorii | 3 disc pentru umplutura ,
pentru kebbe ,
pentru cârnați |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Tavă | metal |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 305х250х270 mm |
| Greutate | 4.73 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.84 kg |
| Producător | Saturn |
| Cod EAN | 8595150353806 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Saturn ST-FP0094K sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.