Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 2.6 kg/min |
| Putere maximă | 2000 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Diametru gaura | 3/8 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Duză pentru maruntire | da |
| Tavă | inox |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Lungime cablu | 1.1 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 180x230x230 mm |
| Greutate | 2.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.9 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782770531 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Gorenje MG2001SB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.