Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 2.1 kg/min |
| Putere nominală | 350 W |
| Putere maximă | 1800 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Diametru gaura | 3/8 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru suc de tomate | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Duză pentru maruntire | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Lungime cablu | 1.1 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 306x290x200 mm |
| Greutate | 3.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.7 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782570766 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Gorenje MG1802SJW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.