Caracteristici generale
| Colecție | Urbi Square Beton Effect |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | pătrată |
| Lățimea | 17 cm |
| Lungimea | 17 cm |
| Înălțime | 32.5 cm |
| Greutate | 0.61 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | gri |
| Țara de fabricare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Urbi Square Beton Effect DURS170E-425U sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.