Caracteristici generale
| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto/video |
| Înălţime maximă | 106.5 cm |
| Înălţime minimă | 36.5 cm |
| Cap trepied | 3D |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 16.8 mm |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 0.52 kg |
Alte informații
| Producător | Hama |
| Cod EAN | 4007249041050 |
Specificațiile și imaginile produsului Trepied Hama Star 05 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.