Caracteristici generale
| Tip | rucsac |
| Compatibilitate | 13 " |
| Material | poliester |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 3 |
| Dimensiuni externe | 400x300x210 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 280x230x12 mm |
Alte informații
| Producător | 2E |
| Cod EAN | 681920374282 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș 2E TeensPack Bananas Black (2E-BPT6114BB) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.