Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 55 inch |
| Rezoluţie | (4K) 3840x2160 |
| High Dynamic Range (HDR) | 10 |
| Contrast | 7000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 4 |
| USB | 3 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 2x12 W |
| Consum de energie | 110 W/h |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 1229x64x710 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 1229x260x772 mm |
| Greutate cu stativ | 12.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kivi |
| Cod EAN | 5999862053000, 6920000054350 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Kivi 55U740LB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.