| Diagonală ecran | 65 inch |
| Rezoluţie | (4K) 3840x2160 |
| Tipul de matrice | LED |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Google TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| Ieşire sunet | 20 W |
| Asistenți virtuali | Amazon Alexa , Google Assistant |
| Consum de energie | 101 W/h |
| Clasa de eficiență energetică (new) | F |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 300x300 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 1447x832x57 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 1447x907x336 mm |
| Greutete fără stativ | 23.6 kg |
| Greutate cu stativ | 24.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 34 kg |
| Producător | Sony |
| Cod EAN | 4548736150980 |














