| Diagonală ecran | 43 inch |
| Rezoluţie | (FHD) 1920x1080 |
| Tipul de matrice | DLED |
| Frecvență ecranului | 60 Hz |
| Luminozitate | 220 cd/m² |
| Contrast | 4000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Ieșire pentru căști | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 16 W |
| Consum de energie | 45 W/h |
| Clasa de eficiență energetică (new) | F |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 957x556x67 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 957x610x221 mm |
| Greutate cu stativ | 8.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vesta |














