| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (HD) 1366x768 |
| Tipul de matrice | QLED |
| Frecvență ecranului | 60 Hz |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 20 W |
| Asistenți virtuali | Google Assistant |
| Consum de energie | 50 W/h |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 100x100 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 719x425x61 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 719x469x198 mm |
| Greutete fără stativ | 3.1 kg |
| Greutate cu stativ | 3.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.5 kg |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6941948705524 |














