Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | metal |
| Forma | scară |
| Rezerva de apa | jos |
| Tip conectare | fixata |
| Înălțime | 1490 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Tip filet | 1/2" interior |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Fondital Cool AB H 1490/500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.