Caracteristici generale
| Putere nominală | 24 kW |
| Tiraj | forţat |
| Centrala în condensare | da |
| Număr de circuite | 2 |
| Număr schimbătoare de căldură | 1 |
| Boiler încorporat | da |
| Capacitate boiler | 45 l |
| Zona încălzită | 200 m² |
| Randament | 105.1 % |
| Vas de expansiune | 10 litri |
| Debit apă caldă Δt=25°C | 19.4 l/min |
| Debit apă caldă Δt=30°C | 16.2 l/min |
| Consum electric | 116 W |
| Dimensiuni | 861x580x402 mm |
| Greutate | 62 kg |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Centrala termica Fondital Itaca condens KB24 kw+Boiler INOX 45l sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.