| Înălţime | 1500 mm |
| Diametru | 500 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | economie de energie , incandescentă , LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | textil |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru , auriu |
| Altele | Producator: Polonia |
| Producător | Tk-Lighting |
| Cod EAN | 5901780554651 |
























