| Putere | 980 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Încălzire | da |
| Decongelare | da |
| Tip control | mecanic |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | plastic , inox |
| Tavă de firimituri detaşabilă | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 21.2х17.5х31 cm |
| Greutate | 1.9 kg |
| Altele | 4 funcții suplimentare funcția este puțin mai lungă , funcția de încălzire , functie de dezghetare , prăjirea covrigilor |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | KitchenAid |
| Cod EAN | 5413184905644 |









