Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Lungime | 244 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 120 mm |
| Lățime nișă | 244 mm |
| Eliberare | vertical |
| Scurgerea apei | 55 l/min |
| Diametru țevi de scurgere | 110 mm |
| Sarcina maximă | 1500 kg |
| Sigiliu | uscat |
| Material sigiliu | polipropilenă |
| Material gratar | fontă |
| Dimensiuni gratar | 244х244 mm |
| Material carcasa | inox |
| Greutate | 7 kg |
| Producator | Rusia |
Specificațiile și imaginile produsului Rigolă de duș HL 606/1 (21740) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.