Caracteristici generale
| Numar piepteni | 4 |
| Lungimea minimă | 0.1 mm |
| Lungimea maximă | 9 mm |
| Lăţimea cuţitului | 40 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 2 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Culoare | bronz |
| Greutate | 170 g |
| Set | cablu de încărcare ,
accesorii pentru piepteni ,
perie de curățat cuțite |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.24 kg |
| Producător | Kemei |
| Cod EAN | 2009997907833, 6955549319745 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Kemei WS-T99 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.