| Tip | mecanism de scurgere |
| Moduri | mod unic |
| Sistem de spălare | buton |
| Tip de conectare | fund |
| Înălțimea minimă de montare | 290 mm |
| Înălțimea maximă de montare | 455 mm |
| Diametrul maxim pentru buton | 50 mm |
| Material | ABS |
| Culoare butonul/maneta de scurgere | albastru |
| Greutate | 0.5 kg |
| Producător | Wirquin |









