Vă prezentăm un scaun de masă de înaltă calitate de la Pilsan — o soluție practică și sigură pentru utilizarea zilnică.
Caracteristici principale:
Confort și funcționalitate:
Scaunul este conceput pentru confortul copilului și al părinților. Înălțimea optimă permite hrănirea copilului la masă fără a vă apleca.
| Tip | clasic |
| Vârsta | de la 6 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 40 kg |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Dimensiuni în stare compacă (l×L×Î) | 57x64x91 cm |
| Culoare | bej |
| Masă | 2.3 kg |
| Producător | Pilsan |
| Cod EAN | 8693461106996 |

































































































































































