| Tip | dimmer inteligent |
| Conectare | Wi-Fi , Bluetooth , LAN |
| Interfețe | Google Home , Alexa , SmartThings , Home Assistant |
| Aplicație pentru management | Shelly Smart Control |
| Suport OS | Android , iOS |
| Material | plastic |
| Temperatura de operare | -20 °C , +40 °C |
| Dimensiuni | 94x19x69 mm |
| Greutate | 0.06 kg |
| Producător | Shelly |
| Cod EAN | 3800235268179 |









