Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 38 Ah |
| Curent de pornire | 460 A |
| Tehnologie AGM
?
| da |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «3» |
| Construcție | asiatic |
| Deservire | Nedeservite |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 237 mm |
| Lățime | 129 mm |
| Înălțime | 227 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Optima |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Optima Yellow Top (8721760008882) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.