Caracteristici generale
| Capacitatea | 10000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Conectori de intrare | USB Type-C ,
Micro USB ,
USB x2 |
| Tensiune de ieșire | 5 V |
| Curent maxim de ieșire | 2.1 A |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 141x67x15 mm |
| Greutate | 225 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rivacase |
| Cod EAN | 4260403579411 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Rivacase VA2240 White 10000 mAh sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.