Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 45.5 cm |
| Înălțime | 20.5 cm |
| Dimensiuni | 550х455х205 mm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 11 кg |
| Țară producătoare | Rusia |
Alte informații
| Producător | Santek |
| Cod EAN | 4620000140245 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Santek Briz-55 (1WH110460) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.