Caracteristici generale
| Putere | 400 W |
| Turația în gol | 3500 min‾¹ |
| Lungime cursă | 13 mm |
| Schimbare rapidă a pânzelor | da |
| LED cu lumină constantă | da |
| Valiză | da |
| Lungime cablu | 4 m |
| Nivelul de zgomot | 94 dB |
| Greutate | 1.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău sabie AEG US 400 XE (4935411814) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.