Caracteristici generale
| Putere | 2700 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | SuperCeramic |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 190 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Aburul din duza | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 300 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 165x140x320 mm |
| Greutate | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8021098270740 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Braun SI5017 GR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.