Caracteristici generale
| Putere | 2600 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 320 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 313х125х163 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Laretti |
| Cod EAN | 8595150360743 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Laretti LR-СС8330 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.