Caracteristici generale
| Putere | 55 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 6 |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Lungime cablu alimentare | 2 m |
| Display | da |
| Greutate | 485 g |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007620055 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Hoco DAR47 Jade White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.