Caracteristici generale
| Numărul regimurilor de temperatură | 5 |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Ionizare | da |
| Dimensiuni ale plăcilor | 100x25 mm |
| Înveliş plăci | turmalin |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 2 m |
| Oprire automată | da |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Display | da |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.52 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539164230 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Polaris PHS 2022KT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.