Caracteristici generale
| Consum energetic maxim | 1800 W |
| Putere aspirare | 350 W |
| Capacitate recipient | 2.4 litri |
| Colectare praf | sac |
| Filtru de ieşire | EPA |
| Control de putere | pe corp |
| Tub | telescopic |
| Perie turbo | da |
| Nivel zgomot | 83 dB |
| Rază de acţiune | 9.2 m |
| Culoare | roşu |
| Dimensiuni | 365 х 275 x 230 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Țara producătoare | Vietnam |
| Altele | Înfășurarea automată a cablului de alimentare |
Alte informații
| Garanție | 36 luni |
| Greutatea brută | 6.4 kg |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8801643079437 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator cu curăţare uscată Samsung VCC4181V37 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.