| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | da |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 54 cm |
| Adâncime scaun | 47 cm |
| înălțimea scaunului | 42-50 cm |
| Înălţime spătar | 82 cm |
| Înălţime | 124-132 cm |
| Culoare | negru , alb |
| Greutate | 22 kg |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 105 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Arozzi |









