Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 450 W |
| Putere aspirare | 140 W |
| Viteză | 100000 r/pm |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.5 l |
| Nivel de zgomot | 78 dB |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 210 min |
| Autonomie | 60 min |
| Capacitatea bateriei | 2500 mAh |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Perie pentru mobila | da |
| Perie de praf | da |
| Baterie inclus | da |
| Dimensiuni | 840x310x190 mm |
| Greutate | 1.5 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dreame |
| Cod EAN | 6972086390150 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator vertical Dreame V10 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.