| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 525 W |
| Putere aspirare | 151 W |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.77 l |
| Nivel de zgomot | 87 dB |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 210 min |
| Autonomie | 60 min |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Duza combinată (perie + spații înguste) | da |
| Baterie inclus | da |
| Stație de încărcare | da |
| Suport de perete | da |
| Dimensiuni | 1238x242x250 mm |
| Greutate | 2.6 kg |
| Culoare | roșu |
| În plus | andocare de perete |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.5 kg |
| Producător | Dyson |
| Cod EAN | 5025155069912 |









