| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 545 W |
| Putere aspirare | 185 W |
| Viteză | 125000 r/pm |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.76 l |
| Nivel de zgomot | 88 dB |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 270 min |
| Autonomie | 60 min |
| Capacitatea bateriei | 3600 mAh |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Duza combinată (perie + spații înguste) | da |
| Stație de încărcare | da |
| Dimensiuni | 1286x261x250 mm |
| Greutate | 3 kg |
| Culoare | violet |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dyson |
| Cod EAN | 5025155096093 |









