Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 6 |
| Timp de încălzire | 90 s |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Diametru cleşte | 26 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Culoare | negru/alb |
| Altele | tehnologia PTC Heating |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Vitek VT-2314 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.