Caracteristici generale
| Tip hota | standard |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 2 |
| Capacitate de absorbtie | 450 m³/h |
| Putere iluminare | 1x2 W |
| Tip iluminare | bec halogen |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x46x12.5 cm |
| Greutate | 11 kg |
| Țară producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Eurolux |
| Cod EAN | 2008957598470 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Eurolux Classico 60 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.