| Tip hota | standard |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 2 |
| Capacitate de absorbtie | 374 m³/h |
| Putere | 90 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 69 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139291563 |









