| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 650 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 435 m³/h |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 54 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.8x47x73-100 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Faber |
| Cod EAN | 7612985613736 |









