| Tip hota | insulă |
| Lăţime | 50 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare |
| Control | sensor |
| Display | da |
| Telecomandă | da |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1050 m³/h |
| Putere | 281 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 35 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 61 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 50x36x65-200 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |









