| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 52 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | sensor |
| Telecomandă | da |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1200 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 690 m³/h |
| Putere | 220 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 66 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 52x29.5x23.5 cm |
| Țară producătoare | România |
| Producător | Tornado |
| Cod EAN | 2000073345013, 2000096604012, 4841924003687 |









