| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 90 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | sensor |
| Telecomandă | da |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1200 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 700 m³/h |
| Putere | 200 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 65 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Rama decor | sticlă negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 89x15x82-96.5 cm |
| Țară producătoare | România |
| Producător | Tornado |
| Cod EAN | 2000080005016, 2000096831012, 4841924004165 |









