| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | electronic |
| Display | da |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 850 m³/h |
| Putere | 145 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 45 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Rama decor | sticlă negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60х44х50-78 cm |
| Producător | Tornado |









