| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 53 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | sensor |
| Display | da |
| Telecomandă | da |
| Motor invertor | da |
| Numar viteze | 5 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1080 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 790 m³/h |
| Putere | 108 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 35 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 66 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 53x29.8x28 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.81 kg |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009997390512 |









