| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 2 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 620 m³/h |
| Putere | 67 W |
| Putere iluminare | 1x2 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 63 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Rama decor | sticlă alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x28x17.6 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm, 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009997392363 |









