| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 280 m³/h |
| Putere | 160 W |
| Putere iluminare | 2x20 W |
| Tip iluminare | bec halogen |
| Nivel de zgomot maxim | 64 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x35x95-131 cm |
| Greutate | 10 kg |
| Diametru tub de evacuare | 11.9 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hansa |
| Cod EAN | 5906006607166 |









