| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1200 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 690 m³/h |
| Putere | 220 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 69 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | bej |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.6x45x24.4 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mastercook |
| Cod EAN | 2000103372019, 4841924005865 |









